ace1962 (ace1962) wrote,
ace1962
ace1962

Сообразить на троих не получится?

Оригинал взят у maydan в Сообразить на троих не получится?
Політичні суперечки, які впродовж двох місяців збурюють українське суспільство, все ж не дають відповіді на запитання: «А що буде далі?» Якою має бути країна, держава, де усі ми будемо жити комфортно та безпечно.
бюджет14

Сьогоднішні події у Верховній Раді переконливо довели – компромісу у суперечці влади та опозиції не може бути. А отже країну вкотре поставили на межу чергового загострення суспільного протистояння.

Представники опозиції у цій ситуації виглядають більш виграшно. Чим жорстокі заходи застосовує влада до протестувальників, тим достойнішими в очах світової громадськості виглядають «жертви режиму». І тому мало хто згадає, що за два місяці протистояння ці лідери протестного руху так і не змогли подати представити громадськості чіткий план подальших дій, дещо ширший ніж той, що був озвучений у перші дні Майдану. Не змогли пояснити, що вони хочуть зробити з країною після перемоги над диктаторським режимом. Навіщо усім нам доручати їм усі важелі керування Україною?

Можна було б списати усі ці огріхи на брак досвіду у згаданої трійці. Однак таке виправдання необґрунтоване. Вже хто-хто, а Арсеній Яценюк має більш ніж достатній досвід роботи у вищих ешелонах влади. І національним банком керував, і спікером був, і доволі чималою депутатською фракцією керував. Тому мав би зрозуміти, щоб повести за собою людей слід мати для них відповіді на найбільш болючі питання. Те саме стосується і Віталія Клічка, якому закидають відсутність дієвої команди знаних та шанованих людей. А те, що Олегу Тягнибоку приписують надмірний радикалізм, відштовхує і від нього і від його партнерів багатьох патріотичних громадян країни.

Однак, головна тема сьогоднішнього дня – все ж провладна більшість та президент Янукович як головний лялькар тієї вистави, що була розіграна сьогодні у парламенті. Справді, коли руки регіоналів як за командою здіймалися догори, здавалося нібито під куполом Верховної ради силить такий собі Карабас Барабас з обличчям Януковича і в потрібну мить смикає за ниточки. Невже усі вони справді вважають, що коли кожного громадянина поставити під цензурний контроль та міліцейський нагляд, то люди перестануть ставити запитання, на які у влади немає відповіді? Чи коли найбільш активних блогерів від’єднати від Інтернету, то соціальні мережі перестануть бути інструментом для координації акцій протесту? А що буде, якщо ці ниточки прив’яжуть не до рук народних депутатів, а до шиї? Адже досвід депутата Маркова, чи колишнього ректора Податкової академії Петра Мельника мав би переконати, що відтепер для Януковича немає «недоторканих», ні серед свої, ні серед чужих!

Вікторе Федоровичу та усі нами не шановані депутати! Хочемо вам відкрити очі на правду – наші люди набагато вигадливіші, ніж вам здається! І мудріші. Бо якщо ви задумали керувати країною в тому режимі, який прагнете запровадити з урахуванням останніх змін у законодавстві, то ми й самі зможемо змінити закон. Проте зробимо це в спосіб, який вам точно не сподобається!

А про те, чи достатньо у громадянської ініціативи Майдан активістів, здатних змінити життя у цій країні, можете не хвилюватися. Такі люди у нас є.

І вони вже знають, з чого варто почати:

Subscribe
promo ace1962 march 11, 2014 13:57 8
Buy for 100 tokens
Данный документ является одним из немногих документов Древнейшей Цивилизации, которые могут пролить свет на причины Последней Войны и последующей гибели Древнейшей Цивилизации Письмо патриота президенту Путину Дорогой президент Путин! Владимир Владимирович! Мы, патриоты России с восторгом…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments